[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible” padding_right=”30px” padding_left=”30px” ][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][fusion_text][/fusion_text][fusion_text][/fusion_text][fusion_builder_row_inner][fusion_builder_column_inner type=”1_1″ last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”solid” padding=”50px” margin_top=”20px” margin_bottom=”1px” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][fusion_text]

Ülkemizin ihracata dayalı kalkınma hamlesini gerçekleştirebilmesi ve ihracatının sürdürülebilir olması için kamu ve özel sektör bir araya gelerek, Türkiye’nin büyük hedeflere ulaşması noktasında birlikte çalışmaktadır.

Türkiye İhracat Stratejisi ve Eylem Planı, Türkiye’nin vizyoner stratejisi haline gelmiş, Türkiye’de uzun vadeli bir strateji planı yapılarak 2023 yılında 500 milyar dolar ihracat hedeflenmiş ve bu hedefin başarılacağına inanılmıştır.

Ülkemizin yakaladığı ihracat ivmesinin sürdürülebilir olmasını sağlamak amacıyla dünyanın ilk 10 ekonomisi arasında yer alması hedeflenmektedir. Biz de bu çorbada tuz olma kabilinden şirketlerimizin dış piyasalardaki çalışmalarına hizmet vermekteyiz.

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Yurtiçinde veya yurtdışında yapılacak olan yatırımlarla ilgili olarak yerli veya yabancı kişi ya da kurumlara daha hızlı ulaşılması ve çalışılmasına yönelik danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Her türlü danışmanlık ve organizasyon hizmetlerini hızlı ve güvenilir şekilde sunarak, uygulanabilir çözümler sunmaktayız. Yerel ve yurdışı kadrolarımız ve seçkin çözüm ortaklarımızla bu hizmetleri sağlamaktayız.

Hizmetlerimizin tamamlayıcı olması amacıyla, T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından uygulanmakta olan destekler çerçevesinde yürütülen dış ticarette destek ve teşvik mekanizmaları kapsamında, yerli ve yabancı iş ortakları ile birlikte profesyonel olarak PR hizmetlerini de sunmaktayız.

Döviz kazandırıcı faaliyetleri ile ülkemizin kalkınmasında en önemli rol oynayan mal ve hizmet ihracatçısı Türk firmaları, işadamlarımız ve tüm kamu ve özel sektör çatı kuruluşlarına uluslararası danışmanlık ve seyahat organizasyonu hizmetlerini vermekteyiz.

Çeşitli kurumlara sektörel kümelenme projeleri için ihtiyaç analizi ve strateji oluşturma hizmeti vererek yurt içindeki ve yurt dışındaki işbirlikçi kuruluşlar ile ihracatçı firmalara destek olmaktayız.

Ticari ve iş faaliyetlerini arttırmak isteyen şirket ve kuruluşlar için karşı ülkede ticari ortak ve iş olanaklarını sağlamakta, saygın ana firmalarının temsilcilikleriyle uygun koşullarda işbirliği fırsatlarına zemin oluşturacak sağlam dış ticaret fırsatları hizmetlerini sunmaktayız.

Yurt dışındaki lokal iş ortaklarıyla birlikte iş gezileri kapsamında gidilen ülkede sektöre ilişkin bilgilendirme toplantıları ve ikili iş görüşmeleri düzenlemekte, böylece iş gezileri tur olmaktan çıkmakta ve gerçek pazar araştırma ile ikili iş görüşmelerinin gerçekleştirildiği verimli bir iş gezisi sağlanmaktayız.

Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Destekleri kapsamında tek elden paket halinde hem ikili iş görüşmeleri organize etmek hem de otel, ulaşım ve tercümanlık gibi lojistik hizmetleri de sunmaktayız.

Kuruluşlara ve Firmalara Özel Çözümlerimiz:

   • Sektörel İhtiyaç Analizi

– Küme projelerine yönelik sektörel araştırmaların yapılması

– Birebir firmalarla görüşme ve odak grup toplantıları ile organizasyonları gerçekleştirilmesi

   • Sektörel Bazda Hedef Ülke organizasyonları

– Küme bazında hedef pazarların incelenmesi ve analizi

– Belirlenen hedef pazarlara yönelik sektörel ticaret heyetleri organizasyonu

– Pazar inceleme ve ikili iş görüşmelerinin organizasyonu

   • Sektörel bazda fuarlara grup katılımlarının organizasyonu, etkinlik yönetimi ve tanıtımların organizasyonu

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda firma ya da sektörel bazda organizasyonlar da düzenlemekteyiz.

ORGANİZASYON HİZMETLERİ

Türk sanayici, ihracatçı ve işadamlarımıza sektörleriyle ilgili fuarlarla eşzamanlı olarak veya bağımsız şekilde iş gezilerini organize etmekteyiz.

Türkiye’nin ihracatının arttırılmasına yönelik olarak devlet kurum ve kuruluşları ile sivil toplum ve özel sektör çatı kuruluşlarının işbirliği ile yapılan Ticaret ve Sektörel Heyetler, Alım Heyetleri, İkili İş (B2B) Görüşmeleri ve Fuar Katılımları organizasyonlarını düzenlemekteyiz.

Profesyonel yaklaşımı ve tecrübesi ile, düzenlenen Kongreler, Konferanslar, İş Forumları, Seminerler, Şirket Organizasyonları ve kurumsal toplantılar kapsamında kısmen veya bir paket halinde hizmetler sunmaktadır.

Otel ve kongre merkezi rezervasyonlarını, seyahat planlaması ve düzenlemelerini, destek hizmetlerini, bütçe hazırlama ve danışmanlığını üstlenmekte ve düzenleyici kurum, kuruluş veya şirketin vizyonunu yansıtacak biçimde organizasyonu yapmaktadır.

Bilindiği üzere Sektörel ve Ticaret Heyeti organizasyonlarının başarısının en önemli kriteri ikili iş görüşmelerinin verimliliğidir. B2B WITH TURKEY, resmi makamlar ve sivil toplum kuruluşlarıyla olan ilişkilerini de en etkin şekilde değerlendirerek yerel iş ortakları ile birlikte ikili görüşmeler için PR hizmetleri kapsamında karşı ülkede uygun firma seçiminde hizmet sunabilme yeteneğine sahiptir.

Ulusal ve yabancı firmaların seminer, kurs, toplantı, turizm ve iş amacı ile Türkiye’de ve yurdışında yapacakları faaliyetlerin tüm organizasyonlarını sağlamak üzere Taşıma, konaklama, rezervasyon ve tur gezilerini sağlamaktayız.

Ayrıca iş görüşmelerinde bulunmak isteyen firmaların temaslarını sağlamakta ve brifing vermekteyiz.

Türk firmalarının yurtdışındaki firmalarla veya kurumlarla temaslarını sağlamak ve onlara gerekli toplantı ortamlarının oluşturulmasını sağlamak amacı ile yapılacak organizasyonlarda havalimanından havalimanına kadar gidiş-dönüş tüm hizmetleri sağlamaktır.

Yurt içindeki ve yurtdışındaki fuarlara firmaların katılımlarının sağlanması amacı ile fuar organizasyonları yapmaktadır.

SEYAHAT ORGANİZASYONU HİZMETLERİMİZ:

   • Baştan sona etkinlik organizasyonu

   • Yurt İçi ve Yurt Dışı İş Gezileri

   • Sektörel Bağlantılar

   • İkili İş Görüşmeleri

   • Çözüm Ortakları Buluşması

   • Yerli ve yabancı firma temsilcilerinin ilgili salonlarda buluşturulması

   • Ön heyet çalışmaları

   • TanıtımHalkla ilişkiler çalışmaları

   • Yer ve zaman planlaması

   • Planlama ve bütçe yönetimi

   • Tüm organizasyonun tarafları ile sözleşme ve koordinasyon sağlanması

   • Sosyal etkinlikler ve destekleyici programların düzenlenmesi

   • Kongre, konferans, seminer, forum, toplantı için salon düzenlenmesi ve gerekli ses, ışık ve görüntü ekipman ve sistemlerinin sağlanması

   • Salonda oturma düzenin yapılması

   • Sahne ve dekorasyon hizmetleri

   • Çok amaçlı kullanıma yönelik salonların temini

   • Simültane tercüme sistemlerinin temini

   • Simültane ve ardıl tercüman desteği

   • Host, hostes ve rehber desteği

   Danışma masaları ve sekretarya hizmetleri

   • Toplantı araları, sonrası ve tüm diğer yeme-içme organizasyonları için catering hizmeti organizasyonu

   • Açılış/kapanış kokteylleri ile gala gecesi organizasyonu

   • Telekomünikasyon/İletişim hizmetleri temini

   • Uçuş hizmetleri

– Vize işlemleri

– Özel uçak kiralanması, charter uçuşlar ile özel fiyatlandırma

– Biletleme

Havaalanı karşılama ve uğurlama hizmetleri,

– Havaalanı giriş ve çıkışlarında kolaylık sağlanması

– Havaalanı fast-track ve VIP hizmetleri

– Ulaşım ve transfer hizmetleri organizasyonu

– Özel araç kiralama

– Konaklama rezervasyonları

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda firma ya da sektörel bazda organizasyonlar da düzenlemekteyiz.

[/fusion_text][/fusion_builder_column_inner][/fusion_builder_row_inner][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container][fusion_builder_container background_color=”” background_image=”” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_webm=”” video_mp4=”” video_ogv=”” video_preview_image=”” overlay_color=”” overlay_opacity=”0.5″ video_mute=”yes” video_loop=”yes” fade=”no” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”solid” padding_top=”10px” padding_bottom=”10px” padding_left=”” padding_right=”” hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” hide_on_mobile=”no” menu_anchor=”” class=”” id=””][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][fusion_separator style_type=”single solid” top_margin=”” bottom_margin=”” sep_color=”#dd3333″ border_size=”4px” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center” class=”” id=””/][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container][fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible” padding_right=”30px” padding_left=”30px” ][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]